Dirk Hartoghstraat 5

1013 PB , Amsterdam

€ 425.000 k.k.

Gelegen op de Westelijke eilanden van Amsterdam in de Zeeheldenbuurt mogen wij dit heerlijke 2-kamer appartement van ca. 51 m² met een verassend ruime en multifunctionele zolderberging van ca. 11 m² aanbieden. Een energielabel B, eeuwigdurend afgekochte erfpacht én meer (woon)ruimte dan je op voorhand verwacht is wat je hier gaat vinden.

Maak snel een afspraak met ons kantoor en mis dit geweldige appartement met ruime berging niet!

Omgeving:
Het appartement ligt op korte afstand van het groene Westerpark en het levendige IJ waar je lekker kunt wandelen en sporten, eten en bijkomen na een lange dag werken. Ook Amsterdam centraal station ligt op nog geen 5 minuten fietsen, goede pont verbindingen met Amsterdam-Noord en de creatieve hotspot van de NDSM-werf, de gezellige Jordaan, tramhalte Zoutkeetgracht (tram 13) en het hart van de binnenstad van Amsterdam liggen allen binnen handbereik. Zowel de ring A10 als Schiphol zijn ook binnen handbereik. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht op het Haarlemmerplein of de Spaarndammerstraat. Er zijn ook diverse sportscholen in de buurt om uit te kiezen.

Details:

– Woonoppervlakte 51 m²;
– Ruime multifunctionele berging van ca. 11 m² met eigen toilet, watertoevoer en verwarming;
– Energielabel B;
– Eeuwigdurend afgekochte erfpacht voor zowel het appartement als de berging;
– Bouwjaar omstreeks 1879;
– Gemeentelijke monument: monumentnummer 200756;
– Handige gemeenschappelijke fietsenberging;
– Keuken vervangen in 2022;
– Wand in de woonkamer grenzend aan het trappenhuis is geisoleerd evenals het complete dak van de berging;
– Actieve VvE bestaande uit de van Heemskerckstraat 2-86, Houtmankade 31-33, D. Hartoghstraat 1-11, van
Lindschotenstraat 32-46;
– De VvE wordt professioneel beheerd door Newomij;
– VvE bijdrage € 126,68 per maand;
– Ruime slaapkamer van ca. 14 m²;
– Ouderdomsclausule is van toepassing;
– Oplevering in overleg;

Indeling:
Licht, ruim trappenhuis. Entree op de 2e verdieping van het gebouw, hal voorzien van een videointercom, met toegang tot de praktisch ingedeelde en ruime badkamer met een granitovloer, een inloopdouche met glazen douchescherm, wasmachineaansluiting en een wastafel.

De dichte keuken is vervangen in 2022 en is v.v. een ingebouwde vaatwasser, een heteluchtoven, inductiekookplaat een losse koel-vriescombinatie en een losse magnetron. In de keuken is tevens de CV opstelling (2010). Verder is er vanuit de hal toegang tot de ruime hoofdslaapkamer van ca. 14 m² en de gezellige en lichte woonkamer van ca. 22 m².
Vanuit het centrale trappenhuis is de zeer ruime berging bereikbaar, die nu in gebruik is als kantoorruimte, met een eigen toilet en kitchenette. Daarnaast heeft de berging een handige bergvliering en is het bruto vloeroppervlakte ca. 22 m².

Disclaimer:
Deze informatie is met zorg samengesteld. Desondanks aanvaarden wij geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden, onvolledigheden of de gevolgen daarvan.

Neem contact met ons op

Kalwij Vastgoed
Derde Weteringdwarsstraat 21D
1017 TB Amsterdam
info@kalwijvastgoed.nl
+31(0)6 52476402
+31(0)20 2134770

VOLG ONS OOK VIA:

   

facebook.com/kalwijvastgoed
instagram.com/kalwijvastgoed
linkedin.com/in/sjoerd-kalwij-bb222b29

Wij zijn ook te vinden op: